
Пляшка для води Muscle Pharm Bottle 750 мл, Green/Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка MusclePharm:
- Місткість 1 л
- Сучасний дизайн
- Несмачний пластик
- Підходить для більшості власників для пляшок
- 100% герметичність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MusclePharm |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивна пляшка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в пакованні | 23 |
| Глибина в упаковці | 14 см |
| Колір | Салатовий |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Тип зачинення | Клапан-носик, На різьбі |
| Ширина в упаковці | 14 см |
- Ціна: 220 ₴
