
Рюкзак-мешок AllSports Labs Backpack-bag, Red
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-мішок AllSports Labs.
Cпортивний рюкзак-мішок AllSports Labs виготовлений із міцної синтетичної тканини. Зверху затягується міцними канатами, які також є ременями для носіння рюкзака на спині.
Ідеальний варіант для тих, хто не має потреби тягнути з собою величезні спортивні сумки. Відмінно підходить для носіння змінного взуття, спортивних коктейлів, рукавичок для занять фітнесом та багато іншого. При необхідності, рюкзак легко складається до розмірів, коли він може поміститися навіть у Вашій кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | All Sports Labs |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Висота в пакованні | 5 |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для фітнесу, Для взяття, Cпортивна, Для йоги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 20 см |
- Ціна: 275 ₴
