
Рюкзак-мешок Ultimate Nutrition Backpack-bag, Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cпортивний рюкзак-мішок Ultimate виготовлений із міцної синтетичної тканини. Зверху затягується міцними канатами, які також є ременями для носіння рюкзака на спині.
Ідеальний варіант для тих, хто не має потреби тягти з собою величезні спортивні сумки. Відмінно підходить для носіння змінного взуття, спортивних коктейлів, рукавичок для занять фітнесом та багато іншого. При необхідності рюкзак легко складається до розмірів, коли він може поміститися навіть у Вашій кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultimate Nutrition |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Висота в пакованні | 5 |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для взяття |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 20 см |
- Ціна: 125 ₴
