
Вітаміни та мінерали Natrol Biotin 10000 mcg, 60 таблеток полуниця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Natrol Biotin:
- прискорення росту волосся;
- оздоровлення шкіри;
- зміцнення нігтів;
- поліпшення жирового і білкового обміну;
- підвищення енергетичного потенціалу;
- допомога в наборі м'язової маси.
Єдиний активний компонент добавки - біотин. Виробник гарантує чистоту сировини і безпеку добавки.
Як приймати Natrol Biotin
Приймайте по одній таблетці один раз в день після сніданку. Таблетку потрібно тримати в роті до повного розчинення, запивати її не потрібно. Не приймайте більше однієї таблетки на день. Не приймайте одночасно з іншими добавками, в складі яких є біотин. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаБіотин 10000 мг
Інгредієнти
Ксиліт, целюлозна камедь, мальтодекстрин, кросповідон, модифікований харчовий крохмаль, яблучна кислота, діоксид кремнію, натуральний ароматизатор , стеаринова кислота, екстракт кореня буряків, магнію стеарат, лимонна кислота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 540 ₴
