-1%


Вітаміни та мінерали Bluebonnet Nutrition Selenium Glycinate Yeast-Free, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Bluebonnet Yeast-Free Selenium Glycinate:
- зміцнення імунітету;
- зниження ризику розвитку ГРВІ;
- нейтралізація вільних радикалів;
- загальне оздоровлення організму;
- поліпшення роботи ендокринної системи.
У складі добавки - гліцинат селену, без дріжджів. При дотриманні всіх рекомендацій продукт не викликає побічних ефектів.
Як приймати Bluebonnet Yeast-Free Selenium Glycinate
Приймайте по одній капсулі один раз в день. Добавку можна приймати незалежно від їжі. Кожну капсулу потрібно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю чистої води. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не приймайте одночасно з іншими добавками, в складі яких є селен. Не є лікарським засобом.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаСелен (Albion) 200 мкг
Інгредієнти
рослинний магнію стеарат, рослинна целюлоза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі мінерали | Селен |
| Призначення | Антиоксиданти, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Капсулі, Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 785 ₴
