
Шейкер BlenderBottle SportMixer 820 мл, Black Plum
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиль, інновації та універсальність у рівній мірі.
BlenderBottle SportMixer прийняв виклик вашого активного, ділового та спортивного життя. Це нове розуміння, що означає бути сучасною "пляшкою для води".
Особливості:
- З віночком BlenderBall усередині
- Запахостійкий Eastman Tritan пластик
- Зручне SportLoop кільце-ручка для перенесення/кріплення
- Кришка StayOpen flip cap - не б'є по носі!
- Не вислизне з рук. SportGrip - гумове кільце з тисненням
- Маркування унціями та мілілітрами для полегшення вимірювання
- Легко чиститься. Можна мити в посудомийній машині
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blender Bottle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Висота в пакованні | 23 |
| Глибина в упаковці | 14 см |
| Колір | Чорно-сливовий |
| Країна виробника | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм, мл | 820 |
| Тип зачинення | Застіпка/заскочка |
| Тип перемішування | Вінчик |
| Ширина в упаковці | 14 см |
- Ціна: 1 045 ₴
