
Вітаміни та мінерали Solgar Folate 1333 mcg (Folic Acid 800 mcg), 250 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Solgar Folate +1333 mcg DFE (Folic Acid 800 mcg):
- оздоровлення шкіри і волосся;
- нормалізація вуглеводного обміну;
- зменшення втоми;
- допомога в нарощуванні м'язової маси;
- підтримання здоров'я шлунково-кишкового тракту;
- підтримання нормального процесу кровотворення.
У складі добавки - тільки фолієва кислота. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Solgar Folate 1333 mcg DFE (Folic Acid 800 mcg)
Приймайте по одній вегакапсуле один раз на день під час або відразу після сніданку. Запивайте вегакапсули чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не рекомендується приймати добавку підліткам до 18 років, алергікам і людям з індивідуальними протипоказаннями. Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаФолат 1333 мкг DFE
- фолієва кислота 800 мкг
Інгредієнти
мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, рослинна стеаринова кислота, рослинний магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9 |
| Призначення | Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 100 ₴
