
Вітаміни та мінерали Solgar Selenium 200 mcg Yeast-Free, 250 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Solgar Yeast-Free Selenium 200 mcg:
- нейтралізація вільних радикалів;
- потужна підтримка імунітету;
- посилення дії вітаміну Е;
- захист організму від деяких важких металів;
- оздоровлення волосся;
- допомога у відновленні після тренувань.
Основа комплексу - бездріжджовий селен. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Solgar Yeast-Free Selenium 200 mcg
Приймайте одну таблетку під час сніданку кожен день. Ковтайте таблетку, запиваючи чистою водою. Не приймайте добавку на голодний шлунок. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Заборонено приймати добавку підліткам до 18 років, алергікам, жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаСелен (L-селенометіонін) 200 мкг
Інгредієнти
дикальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, кремнезем, стеарат рослинного магнію, рослинна целюлоза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Окремі мінерали | Селен |
| Призначення | Антиоксиданти, Для загального відновлення |
| Стать | Чоловічий |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 410 ₴
