
Вітаміни та мінерали Thorne 5-MTHF 1 mg, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Thorne 5-MTHF 1 mg:
- зниження ризику патологій плоду під час вагітності;
- оздоровлення шкіри і волосся;
- поліпшення вуглеводного обміну;
- зменшення втоми;
- підтримання здоров'я шлунково-кишкового тракту;
- допомога в наборі м'язової маси;
- підтримання нормальних обмінних процесів.
Основа добавки - біоактивна форма вітаміну В9. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Thorne 5-MTHF 1 mg
Приймайте по одній капсулі до трьох разів на день після їжи. Запивайте добавку чистою водою. Не приймайте більше трьох порцій на день. Не рекомендується приймати добавку підліткам до 18 років, алергікам і людям з індивідуальними протипоказаннями. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком курсу прийому. Не є лікарським засобом.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаФолат (L-5-MTHF) 1,7 мг DFE
Інгредієнти
капсула гіпромелози, лейцин , мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorne |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9 |
| Призначення | Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 165 ₴
