
Вітаміни та мінерали Stark Pharm Stark Vitamin C 500 mg, 100 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Stark Pharm Stark Vitamin C 500 mg:
- підтримання імунітету;
- поліпшення засвоєння заліза;
- нейтралізація вільних радикалів;
- поліпшення самопочуття;
- зменшення втоми.
Активний інгредієнт добавки - вітамін С. Виробник гарантує безпеку продукту.
Як приймати Stark Pharm Stark Vitamin C 500 mg
Приймайте по одній таблетці 1-2 рази на день після їди. Запивайте чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Прийом не рекомендований неповнолітнім, алергікам, вагітним і годуючим жінкам, а також людям з індивідуальними протипоказаннями.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВитамин С 500 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark Pharm |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 мтаблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 150 ₴
