-1%


Вітаміни та мінерали MST Nutrition Vitamin C + D3 + Zinc, 100 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення MST Vitamin C 500 mg + D3 + Zink:
- підтримання стабільної роботи імунітету;
- нейтралізація вільних радикалів;
- допомога в массонаборе;
- підвищення чутливості клітин до інсуліну;
- стимуляція вироблення анаболічних гормонів;
- допомога у виробленні колагену;
- зменшення інтенсивності запальних процесів.
До складу комплексу входять вітамін С, цинк і вітамін Д3. Виробник гарантує безпеку продукту при дотриманні всіх рекомендацій.
Як приймати MST Vitamin C 500 mg + D3 + Zink
Приймайте по одній капсулі один раз в день після сніданку чи обіду. Капсулу потрібно ковтати цілими, запиваючи чистою водою. Не приймайте більше однієї капсули в день. Чи не поєднуйте з прийомом інших вітамінно-мінеральних добавок. Не приймайте натщесерце. Не є лікарським засобом.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВитамин С 500 мг
Витамин D3 2000 МЕ
Цинк 15 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінні |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C, Вітамін D |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 780 ₴
