-1%


Жирні кислоти Bluebonnet Nutrition Flax Seed Oil 1000 mg, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Bluebonnet Flax Seed Oil 1000 mg:
- нейтралізація вільних радикалів;
- допомога в спалюванні підшкірного жиру;
- нормалізація рівня холестерину;
- скорочення періоду відновлення після розтягувань;
- підтримання здоров'я серцево-судинної системи;
- допомога у відновленні після тренувань;
- поліпшення загального самопочуття.
Основа добавки - масло лляного насіння. Виробник гарантує чистоту сировини і безпеку продукту.
Як приймати Bluebonnet Flax Seed Oil 1000 mg
Приймайте по одній гелевою капсулі один раз в день після основного прийому їжі. Капсулу потрібно ковтати цілими, запиваючи чистою водою. Не приймайте більше однієї капсули на добу. Не є лікарським засобом.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаОлія з чистої лляної олії 1000 мг
- Омега-3 550 мг
- Омега-6 160 мг
- Омега-9 180 мг
Інгредієнти
желатин, гліцерин, очищена вода, не-ГМО-сорбіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3-6-9 |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Лляна олія |
| Дозування | 1000 |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 760 ₴
