
Вітаміни та мінерали California Gold Nutrition Gold C, 60 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
California Gold Nutrition Gold C 1000 mg — необхідний для всіх дорослих вітамін вітамін С у формі капсул. Прийом добавки підтримує роботу імунітету, нейтралізує вільні радикали та підтримує загальне самопочуття.
Особливості California Gold Nutrition Gold C 1000 mg:
- Нейтралізація вільних радикалів.
- Підтримка імунітету.
- Допомога у засвоєнні заліза.
- Підтримка стану шкіри.
- Підтримка загального самопочуття.
Основний активний інгредієнт добавки – аскорбінова кислота. Продукт використовується для антиоксидантної та вітамінної підтримки організму.
Переваги California Gold Nutrition Gold C 1000 mg:
- Містить вітамін C (аскорбінова кислота).
- Зручна форма капсул.
- Підходить для щоденного застосування.
Цей продукт використовується для підтримки імунної системи.
Як приймати California Gold Nutrition Gold C 1000 mg:
Приймайте по одній капсулі один раз на добу незалежно від їжі. Запивайте добавку чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін C (аскорбінова кислота) 1000 мг
Інгредієнти
гідроксипропілметилцелюлоза (вегетаріанська капсула) і магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | California Gold Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 315 ₴
