-1%


Вітаміни та мінерали Doctor's Best PQQ, 30 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Doctor's Best PQQ with BioPQQ:
- захист мітохондрій від передчасного руйнування;
- підвищення енергетичного потенціалу;
- підвищення витривалості;
- захист мозку від окислювального стресу;
- поліпшення передачі сигналів між клітинами.
Основа добавки - кофермент PQQ. Виробник гарантує безпеку продукту за умови дотримання всіх рекомендацій.
Як приймати Doctor's Best PQQ with BioPQQ
Приймайте по одній капсулі один раз на день під час їжі. Запивайте добавку чистою водою. Не приймайте більше однієї порції на добу. Прийом не рекомендований неповнолітнім, алергікам, вагітним і годуючим жінкам, а також людям з індивідуальними протипоказаннями.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаPQQ (у вигляді двонатрієвої солі піролохінолінхінону BioPPQ) 20 мг
Інгредієнти
Целюлоза, модифікована целюлоза ( вегетаріанська капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B14 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 610 ₴
