-7%


Натуральна добавка NOW Nattokinase 100 mg, 60 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Nattokinase - це фермент, виділений з натто, традиційного японського ферментованого соєвого продукту.
Зовсім недавно клінічні та доклінічні дослідження показали, що наттокіназа може сприяти розвитку здоров'я серця та кровообігу, підтримуючи нормальні функції зсідання крові.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день натще.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаНаттокіназа 100 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, гіпромелоза (целюлозна капсула), стеаринова кислота (рослинний джерело) ) та діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсул |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 000 ₴
