
Вітаміни та мінерали MST Nutrition B-Complex, 100 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MST B-Complex - це повний комплекс вітамінів групи В, що є складовою ензимів, що регулюють метаболізм вуглеводів, жирів і білків в організмі.
B-комплекс від MST підтримує нормальну роботу нервової системи, тому він особливо ефективний при стресових ситуаціях та фізичній напрузі. Ці вітаміни однаково корисні всім, оскільки зменшують наслідки стресу.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці щодня після сніданку, запиваючи великою кількістю води.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВітамін В1 3,3 мг
Вітамін В2 4,2 мг
Вітамін В3 48 мг
Вітамін В5 18 мг
Вітамін В6 4,2 мг
Вітамін В7 150 мкг
Вітамін В9 600 мкг
Вітамін В12 7,5 мкг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінні |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін В |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 712 ₴
