
Вітаміни та мінерали Nutrend MultiVitamin Compressed, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrend MultiVitamin Compressed - надзвичайно насичений продукт, що містить широкий спектр вітамінів, рослинних екстрактів та біоактивного молозива в ідеальному співвідношенні.
Желатинові капсули є добре розчинною і активною сумішшю, і завдяки їх капсульній формі можна точно дозувати в будь-який час протягом дня. MULTIVitamin COMPRESSED CAPS підходить як доповнення до збалансованої дієти для всіх людей, включаючи спортсменів.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день, запиваючи великою кількістю води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrend |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінні |
| Країна виробника | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального відновлення, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 630 ₴
