
Препарат для суглобів і зв'язок Sporter Marine Collagen, 500 мл - Ягоди
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter Marine Collagen - джерело колагену у формі пептидів, гіалуронової кислоти та вітамінів. Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату та покращення стану шкіри, волосся та нігтів.
Колаген - один із найважливіших компонентів м'язів. З цього білка складається близько 10% усієї м'язової тканини. Він також прискорює природне відновлення тканин після пошкоджень, знімає запалення і допомагає при болю в суглобах.
Як приймати:
Приймайте 1 порцію (12,5 мл) 1-2 десь у день.
Вміст елементів у 1й порції:
12,5 млГідролізат рабячого колагену 5000 мг
Гіалуронова кислота 25 мг
Вітамін С (L-аскорбінова кислота) 30 мг
Вітамін D3 (холекальциферол) 2,5 мкг
Вітамін В5 (пантотенова кислота) 1,5 мг
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 0,7 мкг
Вітамін В7 (біотин) 750 мкг
Вітамін В12 (метилкобаламін) 1,25 мг
Селен (селенат натрію) 27,5 мкг
Кремній (діоксид кремнію) 12,5 мг
< br />Порошок виноградних кісточок 5 мг
Червона віра 5 мг
Порошок зеленого чаю 5 мг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Вміст порції | 12.5 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Швеція |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 40 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Смак | Ягоди |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Колаген |
| Форма випуску | Рідина |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 855 ₴
