
Вітаміни та мінерали EntherMeal Metabolic Swiss, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EntherMeal Metabolic Vitamax - капсульований вітамінний премікс від світового лідера у виробництві вітамінів DSM (Швейцарія).
Metabolic Vitamax - вітамінний комплекс для зміцнення імунітету, нормалізації роботи внутрішніх органів і підвищення життєвого тонусу.
- Вітамін С як сильний антиоксидант і стимулятор вироблення інтерферону захищає організм від впливу зовнішніх стресових факторів;
- Вітамін Е - потужний стимулятор ендокринної системи, антиоксидант, позитивно впливає на рівень і фракційне співвідношення холестерину;
- Вітаміни групи В - комплекс вітамінів, що регулюють обмінні процеси, роботу травної системи, склад крові.
Переваги:
- Професійна дозування
- Доступна ціна
- Відсутність харчових добавок
- Якість від світового лідера у виробництві вітамінів DSM (Швейцарія).
Рекомендується як дієтична добавка до основного раціону харчування в період підвищених фізичних навантажень, для профілактики гіповітамінозу.
Спосіб вживання:
Приймати по одній капсулі три рази на день разом з прийомом їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиВітамін С 435,6 мг
Вітамін Е 72,64 мг
Вітамін В1 12,07 мг
Вітамін В2 13,86 мг
Вітамін В3 129,36 мг
Вітамін В5 74,57 мг
Вітамін В6 15,9 мг
Вітамін В7 1,09 мг
Вітамін В9 2,9 мг
Вітамін В12 8,58 мкг
Інгредієнти
капсула (харчовий желатин)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінні |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 20 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 230 ₴
