
Вітаміни та мінерали Country Life Target-Mins Calcium Magnesium Zinc, 180 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Country Life Target-Mins Calcium Magnesium Zinc - добавка з вітаміном D є ідеальною сумішшю для здоров'я кісток.
Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій, який має вирішальне значення для здоров'я кісток, а підтримка магнію допомагає регулювати сотні ферментних систем в тіла, включаючи здорову роботу м'язів і нервів. Ця добавка містить 1000 мг кальцію, 500 мг магнію і 200 МО (5 мкг) вітаміну D3 на порцію.
Як приймати:
Дорослим приймати по три (3) таблетки в день. Для кращого використання приймайте з їжею. Не перевищуйте рекомендовану дозу.
Вміст елементів у 1й порції:
3 таблеткиВітамін D 5 мкг (200 МО)
Кальцій 1000 мг
Фосфор 500 мг
Магній 500 мг
Цинк 25 мг
Інгредієнти
Целюлоза, стеаринова кислота, покриття з целюлози і гліцерину, кремнезем, рослинна глазур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для нервової системи, Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 100 ₴
