-1%


Амінокислота Bluebonnet Nutrition Taurine 1000 mg, 50 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Taurine містить амінокислоту в чистій кристалічній вільній формі від Ajinomoto для здоров'я нервової системи.
Таурін - амінокислота, яка синтезується в організмі в процесі перетворення цистеїну і має надходити в організм із продуктами харчування. Він необхідний обміну кальцію, натрію, магнію в організмі. Він є одним із компонентів жовчі (розщеплення жирів та абсорбція жиророзчинних вітамінів).
Як приймати:
Приймайте по одній капсулі на день або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаТаурин (у вільній формі) 1000 мг
Інгредієнти
Кошерні вегетаріанські капсули, рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Замінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для нервової системи, Для підвищення витривалості, Для серцево-судинної системи, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 780 ₴
