-1%


Вітаміни та мінерали Bluebonnet Nutrition Vitamin C Crystals, 125 грам
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Vitamin C Crystals - якісний і чистий вітамін C з L-аскорбінової кислоти.
Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота - це водорозчинний вітамін, який не синтезується в організмі і потрапляє в нього з їжі. Він є головним захисником імунної системи, а також важливий для росту і відновлення тканин у всьому тілі.
Як приймати:
Приймайте по одній чайній ложці (4,5 г) в день в соку або воді або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
4.5 грамВітамін С (L-аскорбінова кислота) 4500 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Вага | 125 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 4.5 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 27 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 695 ₴
