-7%


Натуральна добавка Life Extension Black Cumin Seed Oil, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Black Cumin Seed Oil - допомагає підтримувати баланс імунної і запальної реакції.
Згодом це стає все більш важливим. Підтримуючи фактори, що впливають на ці системи, він допомагає вашому тілу залишатися в рівновазі. Одночасно з маслом насіння чорного кмину сприяє оптимальному імунної відповіді і підтримці запальних чинників.
Переваги:
- Допомагає придушити запальні чинники, підтримуючи здоров'я всього тіла
- Підтримує оптимальну функцію імунної системи
- Врівноважує як імунні, так і запальні реакції
Як приймати:
Приймайте по одній капсулі два рази на день або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаМасло насіння чорнушки посівної (чорного кмину) (Thymocid) 500 мг
Інгредієнти
Желатин, гліцерин, вода очищена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального відновлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 610 ₴
