-12%




Вітаміни та мінерали Jarrow Formulas Vegan Zinc Balance, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jarrow Formulas Zinc Balance - можуть забезпечити ваше тіло відмінною антиоксидантної захистом і підтримати вашу імунну систему.
Цинк - дуже важливий мінерал, який необхідний для безлічі функцій вашого тіла. Цинк може сприяти клітинному метаболізму, здоров'ю імунної системи, покращуючи здоров'я шкіри і тканин.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі в день або через день, бажано під час їжі або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЦинк (сульфат L-метіонін цинку) 15 мг
Мідь (глюконат міді) 1 мг
Інгредієнти
Целюлоза, вегетаріанська капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, вода), стеарат магнію (рослинного походження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі мінерали | Мідь, Цинк |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 575 ₴
