-6%




Жироспалювач Jarrow Formulas Acetyl L-Carnitine 500 mg, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jarrow Formulas Acetyl L-Carnitine - може підтримувати життєво важливі метаболічні функції в організмі.
Ацетил-L-карнітин підтримує вироблення енергії за допомогою обміну жирних кислот і отримання універсальної енергетичної молекули АТФ. Як антиоксидант, ацетил-L-карнітин допомагає захищати нейрони від агресивних супероксидних радикалів.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі 1-2 рази на день натщесерце або за вказівкою лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаАцетил-L-карнітин (ацетил-L-карнітин гідрохлорид) 500 мг
Інгредієнти
Целюлоза, магнію магнію (рослинного походження) і діоксид кремнію. Капсула складається з гідроксипропілметилцелюлози
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | L-карнітин |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 075 ₴
