
Вітаміни та мінерали Applied Nutrition Calcium Magnesium, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Applied Calcium Magnesium - підходить для підтримки здоров'я кісток та нормальної функції нервів та м'язів.
Перевага:
- Без глютену і підходить як для веганів, так і для вегетаріанців
- Кожні 3 капсули містять 100% еталонного споживання (RI) кальцію та магнію.
- Халяль сертифікований продукт
- Овочева оболонка на рослинній основі добре підходить для споживачів із дієтичними, релігійними чи культурними обмеженнями.
Як приймати:
Приймати по 1 порції щодня під час їжі (2 капсули).
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКальцій 800 мг
Магній 375 мг
Інгредієнти
карбонат кальцію, оксид магнію, наповнювачі (фосфат дикальція, мікрокристалічна целюлоза), HPMC (оболонка вегетаріанської капсули)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Мінеральні |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 650 ₴
