

Жироспалювач Kevin Levrone Gold Line Gold L-Carnitine Tartrate 1000 mg, 100 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kevin Levrone Gold L-Carnitine - ефективний жироспалювач для якісного та безпечного схуднення. Завдяки передовій формулі л-карнітину тартата значно збільшується біодоступність цієї важливої добавки.
L-карнітин – амінокислота, що регулює ліпідний обмін в організмі, що підтримує транспортування жирних кислот через мембрану мітохондрій, де вони окислюються – спалюються із вивільненням енергії. Простіше кажучи, він перетворює жир на енергію. Л-карнітин дуже позитивно впливає на стан серцево-судинної системи.
Як приймати:
Приймайте по одній таблетці на добу. Оптимальний час застосування – перед початком тренування
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаL-карнітин тартрат 1000 мг
- карнітин 680 мг
Інгредієнти
тартрат L-карнітину, агенти проти стеження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kevin Levrone |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Вид | L-карнітин |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для серцево-судинної системи, Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 690 ₴
