
Пояс для важкої атлетики Sporter MFB-257.4B, Black - L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter пояс MFB-257.4B виготовлений з неопренового, що дихає матеріалу з ребристими вставками. Сталева роликова пряжка та застібка на липучці забезпечують міцну фіксацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неопрен |
| Розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Висота в пакованні | 5 |
| Глибина в упаковці | 30 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Пояси |
| Ширина в упаковці | 20 см |
- Ціна: 530 ₴
