-1%


Вітаміни та мінерали NOW Ascorbyl Palmitate 500 mg, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Ascorbyl Palmitate 500 mg, 100 капсул є різновидом вітаміну С, завдяки своїм антиоксидантним властивостям вважається омолоджуючим вітаміном.
Особливості:
- має протизапальний ефект
- стимулює вироблення колагену в організмі
- уповільнює процеси старіння
Аскорбіл пальмітат ефективний при широкому спектрі захворювань нервової, серцево-судинної системи, при погіршенні якості шкіри та інших наслідках дії вільних радикалів.
Як приймати
Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін С (аскорбілпальмітат) 200 мг
Аскорбіл пальмітат 500 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), рисове борошно, стеаринова кислота (рослинне джерело), мікрокристалічна целюлоза та діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 775 ₴
