

Препарат для суглобів і зв'язок NOW Beef Gelatin 550 mg, 200 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Beef Gelatin 550 mg, 200 капсул необхідна для нашого організму для загального здоров'я, тому що допомагає формувати наші суглоби, зв'язки, шкіру, кістки, слизову оболонку шлунково-кишкового тракту та багато іншого.
Особливості:
- допомагає зменшити больові відчуття у суглобах
- покращує стан шкіри, нігтів та волосся
- допомагає у виробленні колагену в організмі
Дана форма гідролізованого яловичого желатину попередньо ферментативно розщеплена для покращення засвоєння.
Як приймати
Приймати по 4 капсули на день
Вміст елементів у 1й порції:
4 капсулиКалорії 10 ккал
Білок 2 г
Яловичий желатиновий порошок 2200 мг
Інгредієнти
Желатин (капсула) і магнію стеарат (рослинний джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 790 ₴
