
Амінокислота Vansiton Methionine, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Vansiton Methionine - необхідний для підтримки багатьох функцій у нашому організмі, включаючи вироблення імунних клітин та правильне функціонування нервової системи. Метіонін добре захищає печінку від пошкоджень, зменшуючи негативний вплив на клітини.
Особливості:
- покращує функції печінки
- сприяє травленню
- здійснює дезінтоксикаційні процеси (знешкоджує токсичні метали)
- активує гормони, вітаміни та ферменти
- налагоджує процеси формування волосся, шкіри та нігтів.
Разом із таурином він відіграє значну роль у синтезі адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук. Речовина допомагає визначити в організмі присутність ртуті, свинцю та кадмію, зв'язується з ними та швидко виводить ці шкідливі речовини з нашого тіла.
Як приймати:
По 1-4 капсули на порожній шлунок між їдою. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаL-метіонін 500 мг
Вітамін В6 (піридоксину HCl) 2 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vansiton |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 345 ₴
