-19%






Жирні кислоти NOW Evening Primrose Oil 500 mg, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Evening Primrose Oil 500 mg містить природну гамма-ліноленову кислоту (ГЛК), жирну кислоту Омега-6, яка також міститься в маслах насіння огірника та чорної смородини.
Особливості:
- допомагає заповнити нестачу жирних кислот
- зміцнює стінки судин
- допомагає підтримувати здорову судинну систему
Підтримуючи здорові реакції імунної системи організму, ГЛК може допомогти підтримувати нормальну бар'єрну функцію шкіри, а також здорову судинну систему.
Хоча організм може синтезувати ГЛК з інших харчових жирів, він може ефективніше використовуватися для функцій організму, якщо споживається у попередньо сформованому стані.
Як приймати:
Приймати по 3 капсули щодня під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиКалорії 15 ккал
Жири 1.5 г
- поліненасичені жири 1 г
- мононенасичені жири <0.5 г
Олія примули вечірньої (Oenothera biennis) (насіння) (холодного віджиму, без гексану) 1500 мг
Гама-ліноленова кислота (GLA) 135 мг
Інгредієнти
Капсула Softgel (бичачий желатин, гліцерин, вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Олія енотери |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Олія примули |
| Дозування | 500 |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 33 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 475 ₴
