-1%






Вітаміни та мінерали Nature's Way Pantothenic Acid, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nature's Way Pantothenic Acid - перетворюється в організмі на кофермент А, який бере участь у біохімічних циклах, відповідальних за перетворення жирів, білків та вуглеводів на енергію.
Він також відіграє роль у синтезі гормонів наднирниками. Наша пантотенова кислота ретельно тестується та виробляється відповідно до найвищих стандартів якості.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули щодня, бажано під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиПантотенова кислота (пантотенат D-кальцію) 500 мг
Кальцій (пантотенат D-кальцію) 49 мг
Інгредієнти
Целюлоза, желатин (капсула), магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B5 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 670 ₴
