-1%






Вітаміни та мінерали Life Extension Vitamin K2 45 mcg Low Dose, 90 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Vitamin K2 необхідний для здоров'я серця, оскільки він сприяє виведенню кальцію з кровотоку.
Особливості:
- Підтримує здоров'я серцево-судинної системи
- Вітамін К2 залишається біологічно активним в організмі довше, ніж інші форми.
- Чудова альтернатива потенційно хворим джерелам K2 на основі дієти.
Це робиться за допомогою білків, що регулюють кальцій в артеріях, для роботи яких потрібний вітамін До.
Як приймати:
Приймайте одну (1) м'яку капсулу на день під час їжі або за рекомендацією лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін К2 (трансменахінон-7) 45 мкг
Інгредієнти
Тригліцериди середнього ланцюга, желатин, гліцерин, очищена вода, барвник ріжкового дерева
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі вітаміни | Вітамін K |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 705 ₴
