
Вітаміни та мінерали Mason Natural Chromium Picolinate 200 mcg, 100 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mason Natural Chromium Picolinate 200 mcg - це біодоступна форма мінералу хрому.
Головною перевагою цього препарату є участь у жировому обміні в організмі людини.
Хром піколінат головним чином регулює рівень холестерину та глюкози в крові, перешкоджаючи їх підвищенню. Таким чином він відіграє важливу роль у жировому та вуглеводному обмінах в організмі людини. Препарат незамінний для тих, хто бореться із зайвими кілограмами. Також хром збільшує м'язовий тонус, сприяючи нарощуванню м'язової маси.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їжі, як харчова добавка.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаКальцій (дикальцій фосфат) 51 мг
Хром (піколінат хрому) 200 мкг
Інгредієнти
Целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі мінерали | Кальцій, Хром |
| Призначення | Для мікрофлори, Для травлення, Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 400 ₴
