
Вітаміни та мінерали Mason Natural Eazzzy sleep with Magnesium & Chamomile, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Eazzzy sleep with Magnesium & Chamomile - це харчова добавка, що містить унікальну суміш магнію і ромашки для міцнішого і спокійнішого сну.
Магній сприяє нормальній роботі центральної нервової системи, зміцнює сон, сприяє розслабленню. Особливо він корисний при перевтомі, спричиненій хронічним стресом та нервовою напругою. Застосування магнію сприяє збереженню спокою, зниження дратівливості, тривожності, депресивного стану, зменшення безсоння та м'язових спазмів.
Ромашка має заспокійливу та снодійну дію, для кращого засинання та міцного сну.
Магній і ромашка по-різному впливають на мозок, впливаючи на нейротрансмітери, які відповідають за підвищення ймовірності спокійного сну, а також на відміну від рецептурних снодійних, сприяють гарному відпочинку та порятунку від розбитості та млявості вранці.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці за годину до сну.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаМагній 200 мг
Екстракт ромашки (Matricaria) (квіти) 50 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, мальтодекстрин, гідроксипропілметилцелюлоза, стеаринова кислота, рослинний магнію стеарат, діоксид кремнію, кроскармеллоза натрію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі мінерали | Магній |
| Призначення | Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 520 ₴
