

Вітаміни та мінерали Mason Natural Biotin 10000 mcg Plus Keratin, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Biotin 10,000 mcg Plus Keratin 100 mg користь для здоров'я біотинових добавок може сприяти покращенню обміну речовин.
Біотин, також відомий як вітамін H або B7, відіграє основну роль у підтримці здоров'я шкіри, нервів, травного тракту, обміну речовин та клітин. Через свою розчинність у воді цей вітамін регулярно зменшується і тому потребує поповнення.
Користь для здоров'я біотинових добавок може сприяти покращенню обміну речовин, збереженню тканин, здоровій шкірі та зниженню ваги. Додавання кератину допомагає підтримувати структурну цілісність волосся.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їжі, як харчова добавка.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаБіотин 10000 мкг
Кальцій 45 мг
Гідролізований кератин 100 мг
Інгредієнти
Целюлоза, гідроксипропілцелюлоза, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, діоксид кремнію, магнію стеарат, фармацевтична глазур, силікат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи, Для травлення, Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 800 ₴
