


Вітаміни та мінерали NOW Magnesium Citrate 200 mg, 100 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.NOW Magnesium Citrate 200 mg мінерал, який має вирішальне значення для виробництва енергії та метаболізму, скорочення м'язів, передачі нервових імпульсів та мінералізації кісток.
Магній – важливий мікроелемент для повноцінної роботи всього організму. Капсули бренду Now Foods - додаткове джерело вітамінів і мінералів, що дійсно необхідно враховуючи екологію, часті стреси та неправильне харчування. Застосування дієтичної добавки - чудове джерело життєвих сил та енергії для підтримки відмінного самопочуття та здоров'я.
Магній допомагає швидко відновити сили при занепаді сил, захистити від підвищеної стомлюваності та впоратися з нервовою напругою. Цей мінерал також бере участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні та розслабленні м'язів, що важливо для повноцінної роботи серцево-судинної системи.
Як приймати:
Приймати 2 таблетки щодня під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 таблеткиМагній (цитрат магнію) 400 мг
Інгредієнти
Гідроксипропілцелюлоза, мікрокристалічна целюлоза, вегетаріанська оболонка, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота (рослинного походження), стеарат магнію (рослинного походження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Окремі мінерали | Магній |
| Призначення | Для нервової системи, Для опорно-рухового апарату, Для серцево-судинної системи, Для прискорення метаболізму, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 770 ₴
