


Вітаміни та мінерали Life Extension Neuro-Mag, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Neuro-Mag - забезпечує ультраабсорбовану форму магнію, що робить її корисною для підтримки пам'яті та підтримки когнітивного здоров'я.
Особливості:
- Легко засвоюється мозком для здорового функціонування та молодого пізнання
- Допомагає підтримувати важливі синаптичні зв'язки між клітинами мозку
- Сприяє здоровим сигнальним шляхам клітин головного мозку
Магній є важливим мінералом, що відіграє важливу роль у роботі мозку. Він підтримує здорову пам'ять та юнацьку когнітивну функцію.
Не весь магній легко всмоктується у центральну нервову систему. Але Neuro-Mag, L-треонат магнію було розроблено на основі останніх наукових досліджень, щоб забезпечити максимальну користь для здоров'я вашого мозку.
Як приймати:
Приймайте по три (3) капсули на день або за рекомендацією лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
3 вегакапсулиL-треонату магнію (Magtein) 2000 мг
- магній 144 мг
Інгредієнти
рослинна целюлоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію, рослинний стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 3 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі мінерали | Магній |
| Призначення | Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 795 ₴
