-19%




Вітаміс C GNC Vitamin C 1000 mg, 500 каплет
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GNC Vitamin C - важливий для зростання та відновлення тканин всього організму і є одним із потужних антиоксидантів.
Як антиоксидант, вітамін С нейтралізує дію вільних радикалів та захищає клітини від окислення, захищає клітини від зовнішніх та внутрішніх токсинів, оновлює та оздоровлює тканини, зупиняє процеси старіння та в'янення організму.
Як приймати:
Приймайте від однієї до двох капсул на добу.
Вміст елементів у 1й порції:
1 каплетаВітамін С (аскорбінова кислота) 1000 мг
Інгредієнти
Целюлоза, рослинні ацетогліцериди, порошок шипшини (Rosa Canina), гідроксипропілцелюлоза, кроскармелоза натрію, діоксид кремнію, тальк, гідроксипропілметилцелюлоза, рослинне джерело магнію стеарату, поліетиленгліколь, полісорбат 80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GNC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 каплета |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 500 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 500 |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Каплети |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 499 ₴
