


Вітаміни та мінерали NOW Vegetarian Dry E-400, 100 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Vegetarian Dry E - це основний жиророзчинний антиоксидант, який особливо важливий для підтримки здоров'я клітин за рахунок нейтралізації вільних радикалів.
Вільні радикали утворюються під час нормальних метаболічних процесів, і навіть у результаті впливу довкілля.
Особливості:
- сприяє процесу старіння клітин,
- допомагає підтримати нормальний рівень гемоглобіну,
- сприяє зміцненню стінок капілярів
Крім антиоксидантної дії, вітамін E також життєво важливий для нормальної роботи імунної системи та підтримки здоров'я судинної системи.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі щодня під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаВітамін E (d-альфа-токоферол сукцинат) 268 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), магнію стеарат (рослинного походження), діоксид кремнію та целюлозний порошок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін E |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 975 ₴
