-1%




Жироспалювач Source Naturals Acetyl L-Carnitine & Alpha Lipoic Acid 650 mg, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Source Naturals Acetyl L-Carnitine & Alpha Lipoic Acid 650 mg - поєднує в собі дві найважливіші поживні речовини, ацетил-L-карнітин та альфа-ліпоєву кислоту, для підтримки життєво важливих метаболічних функцій. Ці сполуки допомагають системі організму підтримувати функції клітин у міру старіння.
Особливості:
- Збільшує енергію, силу та витривалість
- Стимулює зростання м'язової маси
- Сприяє спалюванню жиру
- Уповільнює процес старіння
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці 1-4 рази на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаКальцій (діабетичний фосфат кальцію) 5 мг
Ацетил L-карнітин гідрохлорид 500 мг
Альфа-ліпоєва кислота 150 мг
Інгредієнти
Силікатизована мікрокристалічна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, двозаміщений фосфат кальцію, магнію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, модифікована целюлозна камедь, стеаринова кислота, і діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | L-карнітин |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Амінокислоти, Мінерали, Альфа-ліпоєва кислота |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для серцево-судинної системи, Для зниження ваги, Для сушки тіла, Для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 240 ₴
