


Препарат для суглобів і зв'язок NOW Glucosamine 1000 mg, 180 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Glucosamine є важливим структурним блоком для створення глікозаміногліканів (ГАГ) та протеогліканів – основних компонентів хрящової тканини. Ці сполуки сприяють утриманню води всередині суглоба, надаючи йому пружність, діючи як мастило та засіб для поглинання ударів.
Особливості:
- допомагає покращити загальний стан суглобів та зв'язок
- зручна форма прийому у вегакапсулах
- максимальна користь для суглобів вже з перших прийомів
Глюкозамін дуже важливий для здоров'я суглобів. Він є будівельним матеріалом в утворенні сполучної тканини – суглобових хрящів, сухожиль, зв'язок, клапанів серця, суглобової рідини.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули на день.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиКалорії 5 ккал
Вуглеводи 1 г
Глюкозамін гідрохлорид 2000 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинне джерело) та магнію стеарат (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 760 ₴
