

Вітаміни та мінерали Source Naturals Calcium & Magnesium 300 mg, 250 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Source Naturals Calcium & Magnesium 300 mg - кальцій та магній у поєднанні з вітаміном Д3 у зручній таблетованій формі. Ці речовини необхідні нормальної роботи імунної системи, зміцнення скелета і поліпшення загального самопочуття.
Особливості:
- зміцнення імунітету
- підвищення щільності кісток
- підтримка роботи серцево-судинної системи
- допомога у контролі артеріального тиску
- поліпшення стану шкіри та нігтів
- допомога у відновленні після тренувань
- покращення скорочувальної функції м'язів
- покращення загального самопочуття
Кальцій та магній беруть участь у кількох ключових фізіологічних процесах. Вони важливі для регуляції артеріального тиску та відповідають за здорову роботу м'язів. Кальцій необхідний скорочення м'язів, а магній — їхнього розслаблення. Крім того, вони є компонентами скелетної тканини, а магній необхідний для всмоктування кальцію в кістки.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці 1-3 рази на день під час їди.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВуглеводи 1 г
Вітамін D3 (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО)
Кальцій (амінокислотний комплекс кальцію) 200 мг
Магній (амінокислотний комплекс магнію) 100 мг
Інгредієнти
Сорбітол, модифікована целюлозна камедь, стеаринова кислота, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Окремі вітаміни | Вітамін D |
| Окремі мінерали | Кальцій, Магній |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 585 ₴
