

Йод з водоростей Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg, 250 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg - це унікальна формула, яка сприяє здоров'ю щитовидної залози.
Особливості:
- Унікальна формула для підтримки здоров'я щитовидної залози
- Морські водорості багаті на поживні речовини і є багатим джерелом йоду, мінералу, необхідного для здорової функції щитовидної залози.
- Формула стандартизована до 0,4% йоду.
Ця морська рослина багата на поживні речовини і є багатим джерелом йоду, важливого мінералу, відомого для здорової функції щитовидної залози. Кожна таблетка ламінарії містить 225 мкг йоду.
Як приймати:
Приймайте по одній таблетці щодня, запиваючи водою. Не перевищуйте рекомендовану дозу.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаЙод (з водоростей) 225 мкг
Атлантичні водорості (Ascophyllum nodosum) (стандартизовано до 0,4% йоду) 56 мг
Інгредієнти
дикальційфосфат, карбонат кальцію, мікрокристалічна целюлоза (рослинне волокно), стеаринова кислота, діоксид кремнію, магнію стеарат, аравійська камедь, мальтодекстрин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Окремі мінерали | Йод |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 405 ₴
