


Вітамін А та D3 NOW Ultra A & D-3 25000/1000 IU, 100 капсул для підтримки кісток, зубів та зору
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.NOW Ultra A & D-3 25000/1000 IU містить 25 000 МО вітаміну A у вигляді бета-каротину і 1000 МО вітаміну D3 у вигляді холекальциферолу. Це чудова формула для людей, які хочуть забезпечити свій організм необхідними вітамінами A та D.
Особливості:
- Високоякісний вітамін A та D3
- Підтримує здоров'я кісток, зубів та зору
- Допомагає покращити імунітет
Вітаміни A і D є життєво важливими для нашого здоров'я. Вітамін A необхідний для підтримки здоров'я очей, шкіри та імунної системи. Вітамін D допомагає засвоювати кальцій та фосфор, які необхідні для міцних кісток та зубів.
NOW Ultra A & D-3 25000/1000 IU не містить ГМО, глютена та цукру. Він також не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін A (бета-каротин і жир з печінки риб) 7500 мкг
Вітамін D (холекальциферол з ланоліну) 25 мкг (1000 МО)
Інгредієнти
Капсула [яловичий желатин (не містить збудника губчастої енцефалопатії великої рогатої худоби), гліцерин, вода] та олія з рисових висівок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін A, Вітамін D |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для органів зору, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 445 ₴
