-1%








L-треонат магнію Dr. Mercola Magnesium L-Threonate, 270 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dr. Mercola Magnesium L-Threonate найбільш добре засвоювана форма магнію, яка здатна проникати через клітинні мембрани, не розм'якшує стілець і не діє як проносний засіб.
Особливості:
- Допомагає зміцнити кістки
- Розслаблює м'язи
- Поліпшує стан серцево-судинної системи
- Підвищує фізичну енергію
- Підтримує гарне самопочуття всього організму загалом
Як приймати:
Приймати по три капсули на день: дві в середині дня та одна увечері, за 2 години перед сном.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиL-треонат магнію 2000 мг
- магній 145 мг
Інгредієнти
Капсула (гідроксипропілметилцелюлоза), мікрокристалічна целюлоза, аскорбіл пальмітат, гідроксипропілцелюлоза.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Mercola |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 270 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі мінерали | Магній |
| Призначення | Для загального відновлення, Для серцево-судинної системи, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 5 375 ₴
