-41%










Диспенсер для олії та оцту Semi Dispenser 180 мл, Terracotta із силіконовим пензлем
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер для олії та оцту Semi 180 мл із силіконовим пензлем - це зручний та практичний інструмент для приготування їжі. Він дозволяє легко та рівномірно наносити масло або оцет на страви, не залишаючи крапель та розлучень.
Переваги:
- Зручний та практичний
- Прозорий корпус дозволяє контролювати кількість рідини
- Силіконова кисть дозволяє акуратно наносити масло або оцет
- Підходить для олії та оцту
Характеристики:
- Об'єм: 180 мл
- Матеріал: скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Колір | Прозорий-коричневий |
| Країна виробника | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 180 |
| Особливості | З мірною чашею |
| Тип | Пляшка для олії або оцту |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 175 ₴





