-7%




Морський колаген Dr. Mercola Wild Caught Marine Collagen, 90 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dr. Mercola Wild Caught Marine Collagen - натуральна харчова добавка, що містить пептиди колагену 1 типу, отримані зі шкіри дикої тріски.
Особливості:
- забезпечує комфорт кісток та суглобів
- має омолоджуючу дію
- підтримує кровоносні судини та органи, включаючи всю травну систему
- забезпечує здоровий вигляд шкіри, волосся та нігтів
Морський колаген виробляється з багатої колагеном шкіри, виловленої в дикій природі глибоководної тріски (Gadus morhua), здобутої в кристально чистих водах північної частини Атлантичного океану в Норвегії за допомогою екологічно безпечного рибальства. Наш продукт сертифікований Морською опікунською радою (MSC), що гарантує якість, відстежуваність та екологічність.
Як приймати:
Дорослим як харчова добавка приймати по три (3) таблетки на день, бажано натще.
Вміст елементів у 1й порції:
3 таблеткиКалорії 10 ккал
Вуглеводи 1 г
- харчові волокна 1 г
- цукор 0 г
Білок 3 г
Пептиди колагену (зі шкіри дикої тріски) 1.5 г
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, аскорбіл пальмітат, органічне покриття для таблеток (органічна тапіока, мальтодекстрин, органічний соняшниковий лецитин, органічна пальмова олія, органічна гуарова камедь).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Mercola |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 275 ₴
