
Препарат для суглобів і зв'язок OstroVit Glucosamine+MSM+Chondroitin, 150 грам - Натуральний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin – дієтична добавка з глюкозаміном, метилсульфонілметаном і хондроїтином для доповнення раціону дорослих, які приділяють увагу активному способу життя.
Особливості OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin:
- Містить глюкозамін, метилсульфонілметан і хондроїтин.
- Підходить для включення у раціон дорослих з регулярною фізичною активністю.
- Представлений у порошковій формі для приготування порції з водою.
Глюкозамін, метилсульфонілметан і хондроїтин належать до компонентів, які часто використовуються у добавках для раціону людей, що приділяють увагу суглобам, зв’язкам і сполучній тканині. Глюкозамін і хондроїтин є компонентами, пов’язаними з хрящовою тканиною, а метилсульфонілметан містить органічну сірку, яка бере участь у формуванні структурних елементів сполучної тканини.
Переваги OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin:
- Доповнює раціон трьома компонентами для нутриційної підтримки активних дорослих.
- Підходить для харчування людей, які приділяють увагу рухливості та комфорту рухів.
- Може використовуватися як частина збалансованого раціону при регулярних фізичних навантаженнях.
OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin підійде дорослим, які хочуть доповнити щоденний раціон спеціалізованою добавкою з глюкозаміном, MSM і хондроїтином. Продукт не замінює повноцінне та різноманітне харчування.
Як приймати OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin:
Порцію 2,5 мірних ложки розмішати у воді. Вживати 3 порції на день відповідно до рекомендацій виробника. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2.5 грамГлюкозаміну сульфат 390 мг
- глюкозамін 230 мг
Метилсульфонілметан 667 мг
Сульфат хондроїтину 400 мг
Гіалуронова кислота 45 мг
Вітамін C 333 мг
Інгредієнти
L-аскорбінова кислота (вітамін С), метилсульфонілметан, хондроїтинсульфат, глюкозаміну сульфат 2KCL (з ракоподібних), ароматизатор, гіалуронова кислота (гіалуронат натрію), антислежувач: діоксид кремнію; підсолоджувач: сукралоза.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 150 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.15 кг |
| Висота в пакованні | 8 |
| Вміст порції | 2.5 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Смак | Натуральний |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Глюкозамін, Хондроїтин, Метилсульфонілметан (MSM), Гіалуронова кислота |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 430 ₴
